Під час жнив на Миколаївщині спецтехніка зможе пересуватися без дозволів — Віталій Кім

На час жнив у Миколаївській області великогабаритна спецтехніка може пересуватися без спеціального дозволу. Однак лише у світлий час доби і у супроводі двох автомобілів з увімкненими аварійними сигналами. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Віталій Кім.

Також на період жнив на Миколаївщині фурам дозволять їздити в комендантську годину і не контролюватимуть ваговий режим. Спецтехніка і люди, які залучені до збору урожаю чи посівної обробки, у комендантську годину зможуть пересуватися за погодженням з райвіськадміністраціями. Для цього необхідно звернутися у РВА, де будуть відповідні списки, з якими ознайомлять військових.

— Однак будуть винятки. Зокрема, в індивідуальному порядку ми опрацьовуватимемо заміновані поля, — додав Віталій Кім.

Він зазначив, що відповідне розпорядження щодо регламенту пересування автомобілів та спецтехніки на час збору урожаю вже готове, його дещо доопрацьовують з сусідніми областями.

Додамо, що за інформацією пресцентру ДСНС, на Миколаївщині внаслідок російських обстрілів лише за останню добу згоріло понад 80 гектарів пшениці. Завдяки роботі рятувальників, вдалося не допустити перекидання вогню ще на 215 гектарів зернових культур.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram