90% елеваторів “Контінентал Фармерз Груп” готові до приймання нового урожаю

“Контінентал Фармерз Груп” готує потужності зі зберігання та переробки до приймання нового врожаю. Про це повідомила пресслужба компанії.

Цього сезону Контінентал планує зберігати врожай на 5 елеваторах і 3 сушильно-зернових комплексах загальною потужністю понад 500 тис. тонн. 90% елеваторних потужностей уже готові до приймання врожаю.

Цього року компанія вводить в операційну діяльність елеваторний комплекс у Городенці (Івано-Франківська область), який придбала торік. На елеваторі є дві паралельні лінії на приймання продукції, кожна з яких розрахована на прийом 200 тонн зерна за годину. Є авто- та залізничне вивантаження. Загальна потужність одноразового зберігання комплексу — понад 87,5 тис. тонн.

— Підготовку елеваторів ми розпочали завчасно — ще на початку березня. Найближчим часом ремонт плануємо завершити, щоб комплекси були повністю готові до прийому продукції. Станом на зараз на елеваторах ще є залишки з минулого сезону, але, за нашими розрахунками, наявних потужностей буде достатньо для прийому зібраного цьогоріч врожаю, — розповів операційний директор “Контінентал Фармерз Груп” Віталій Ставнічук.

За його словами, цьогоріч, враховуючи ситуацію у країні та проблеми з подальшим відвантаженням продукції, компанія забезпечила додаткове місце для її тривалого зберігання. Зокрема, закупили полімерні рукави та зернопакувальні та зернорозпакувальні машини.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram