Першими генератори від Німеччини отримали українські хлібопекарські підприємства

Редакція GrowHow.in.ua   2023-01-16
Українські виробники продуктів харчування отримали перші 10 генераторів від уряду Німеччини. Як повідомила GrowHow пресслужба Мінагрополітки, один із перших генераторів від Федерального агентства з технічної допомоги (THW) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини доставлено на одне із підприємств ПАТ «Київхліб».

Ще один генератор отримав Херсонський хлібокомбінат для аварійного забезпечення випікання продукції. На підприємстві працює 480 людей, які раніше щодня виготовляли 35 тонн хлібобулочних та 3 тонни кондитерських виробів. Окрім того, на одному із майданчиків працює млин, із можливістю переробки 75 тонн борошна на добу. Надані резервні потужності допоможуть не переривати технологічні цикли дозрівання, бродіння та випікання.

Додамо, що список отримувачів промислових генераторів від німецького уряду визначило Мінагрополітики спільно із ФАО. Загалом Німеччина передасть 25 генераторів для виробників продуктів харчування із прифронтових областей, зокрема, для підтримки виробництва хліба, молока, продукції тваринництва, та забезпечення електроенергією складів зберігання.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram