Переробка кукурудзи не буде додатково оподатковуватись — Лещенко

У 2021 році Україна вийде на врожай у 40 мільйонів тонн кукурудзи. Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України. Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко вважає, що кукурудза забезпечить для України енергонезалежність.

— Наступний етап аграрної політики — це глибока переробка ключової культури нашої країни. Це буде свій газ, своє паливо і свої якісні корми: і крохмаль, і глюкоза, й амінокислоти, і десятки інших позицій, які забезпечать Україні додану вартість на десятки мільярдів доларів. І це більше, ніж ми маємо сьогодні. Вона в основі наступного етапу розвитку рослинництва, — зазначив Роман Лещенко.

За його словами, стратегія Мінагрополітики полягає у тому, що переробка буде звільнена від великої кількості податків. Вона отримає пільгові умови в режимі інвестиційних нянь. І в наступні роки ті, хто переробляють, будуть отримувати найбільшу підтримку від держави. Сировинний цикл у 100 млн вдалося досягти в цьому році. Далі завдання максимально створювати додану вартість, підкреслив міністр.

Як акцентував очільник Мінагрополітики, політика його відомства у 2022 році буде сконцентрована на обробці, на тваринництві і розширенні державної підтримки з точки зору прозорих компенсаційних механізмів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram