Причіпний культиватор Cobra-2TX: універсальна комбінація від AMAZONE

Cobra-2TX – легкість ходу для високої швидкості руху та хорошого перемішування
Ідеальна суцільна робота: подрібнення, зрізання та змішування, а за вибором ще й зворотне ущільнення.

Новий 6-рядний культиватор Cobra від AMAZONE вирізняється універсальністю в роботі. Машина створена з шириною захвату 6 м і 7 ​​м.

Як повідомляють у компанії, причіпна модель Cobra 6000-2TX буде виведена на ринок до літа 2022 р., а модель 7000-2TX — до весни 2023 р. Разом з ними AMAZONE пропонує нову технологію і для поверхневого обробітку стерні, і для середньоглибокого обробітку, і для переорювання проміжних культур, і навіть для передпосівної підготовки.

З кожним роком все більше зростає резистентність бур’янів до засобів захисту рослин. Саме тому роль культиватора Cobra у питанні гігієни поля набуває дедалі більшого значення — він дає змогу боротися з бур’янами механічним способом під час другого робочого проходу.

Завдяки вибору різних інструментів, стійок, котків або штригелів, Cobra дає змогу створити актуальну для будь-яких умов місцевості та будь-яких технологій обробітку комбінацію інструментів.

Найкраща комбінація: 6-рядна конструкція з пружинними стійками ECO

Cobra — це експерт у галузі поверхневого та середньоглибокого обробітку на глибину від 4 до 13 см. Завдяки 6-рядній конструкції секції робочих органів, Cobra оптимально розподіляє пожнивні рештки та змішує їх з ґрунтом. Конструктивна довжина, яка обумовлена спеціальним розташуванням стійок, забезпечує надзвичайно високу пропускну здатність для проходження органічного матеріалу та ґрунту. Попри це, відстань між стійками маленька — 13,3 см.

Суцільне підрізання та інтенсивне змішування органічної маси завдяки 6-рядній конструкції

Через вібрацію пружинної стійки ECO формується велика кількість дрібнозему. Це сприяє оптимальним умовам проростання: падалиця зернових і насіння бур’янів дуже швидко сходять і під час наступного робочого проходу можна проводити їхню механічну обробку. Висока частка дрібнозему також позитивно впливає на передпосівну підготовку. До того ж, пружинна стійка ECO може дуже гнучко адаптуватися до ґрунтових умов та оминати перешкоди.

Суцільний зріз робочими органами культиватора забезпечує оптимальний результат роботи

Суцільний зріз стерні або бур’янів має велике значення для проведення дуже поверхневого обробітку ґрунту. Для цієї операції AMAZONE пропонує різні стрілчасті лапи шириною 220 мм. На відстані між стійками 13,3 см за будь-яких умов забезпечується достатнє перекриття лап і пов’язаний з цим суцільний зріз. Для середньоглибокого обробітку зі змішуванням і розпушуванням виробник пропонує вузьку лапу – 50 мм. Обидва види лап пропонують як HD-варіант для високої продуктивності.

Опційно — із секцією вирівнювальних елементів

Для кращого вирівнювання за секцією стійок може бути встановлена секція вирівнювальних елементів із пружинними зубцями. Завдяки додатковому вирівнюванню можна проводити рівномірне зворотне ущільнення. За наявності великої кількості органічної маси, вирівнювальний елемент можна легко підняти без використання інструментів.

Точне регулювання глибини обробітку з кабіни трактора

Ведення по глибині Cobra здійснює завдяки коткам та великим опорним колесам.  Вони вбудовані в секцію стійок для кращого копіювання рельєфу. Для витримування однакового співвідношення між опорними колесами та котком, AMAZONE встановила сполучну штангу для механічного з’єднання конструктивних елементів.

Якщо під час роботи ви не використовуєте коток, то ведення по глибині здійснюється за допомогою транспортних коліс. Особливість у тому, що за транспортними колесами розташовані стійки, які знову розпушують слід від коліс шасі. Якщо ж ви використовуєте коток, шасі повністю піднімається.

Глибину обробки можна регулювати безступінчасто, з кабіни трактора, і так само реагувати на зміну умов у межах поля. Легко зчитувальна шкала допомагає механізатору орієнтуватися.

Хороша оглядовість Cobra вдень і вночі

Вибір котків

Для проведення зворотного ущільнення AMAZONE пропонує десять різних котків у вигляді подвійних і одинарних знарядь, які можна підібрати для будь-якого типу ґрунтів. Однією з переваг Cobra є коток на паралелограмній підвісці. Завдяки такому з’єднанню навіть при налаштуванні глибини обробки секції стійок завжди виникає постійний тиск для котків. Секція вирівнювальних елементів також закріплена на котках. Це налаштування не потрібно адаптувати до зміни глибини обробітку.

Як альтернативу котку для Cobra 6000-2TX та 7000-2TX  AMAZONE пропонує подвійний штригель. Його переваги помітні при механічній обробці бур’янів під час другого чи третього робочого проходу — штригель переносить зрізані бур’яни або падалицю зернових на поверхню ґрунту, де вони згодом висихають.

Cobra на вибір може бути оснащений подвійним штригелем

Додаткові інструменти для тонкого зрізу або хорошого вирівнювання та подрібнення

Cobra можна додатково оснастити ножовим котком. Завдяки йому, наприклад, стерня ріпаку вже під час першого робочого проходу дуже добре зрізається та подрібнюється. Також ножовий коток надає великі переваги для досягнення ідеальної якості обробітку для закладення проміжних культур. Він оснащений закритим сердечником і V-подібно розташованими подвійними ножами. Це забезпечує плавність ходу та скорочує витрати на знос. Крім того, ножі з гідравлічним переднатягом ідеально адаптуються до ґрунтових умов.

Cobra в комбінації з подвійним U-профільним котком. Залежно від умов місцевості можна вибрати коток зі широкого асортименту

Альтернативно Cobra можна оснастити також переднім вирівнювачем Crushboard. Він подрібнює грудки і додатково вирівнює. З кабіни трактора можна гідравлічно, безступінчасто регулювати інтенсивність роботи вирівнювача.

Новий культиватор Cobra вирізняється універсальністю застосування в різних умовах експлуатації. Для розширення сфери універсального застосування, культиватор Cobra можна опційно оснастити сівалкою для проміжних культур GreenDrill 501.

Переваги культиватора Cobra:

  • Високопродуктивний та універсальний культиватор-плоскоріз для поверхневого та середньоглибокого обробітку на глибину від 4 до 13 см.
  • Інтенсивне змішування пожнивних рештків завдяки 6-рядній конструкції із пружинною стійкою ECO.
  • Точне ведення глибиною завдяки опорним колесам та котку.
  • Суцільний зріз під час поверхневого обробітку завдяки достатньому перекриттю стрілчастих лап.
  • Ідеальний зріз і перемішування органічної маси та проміжних культур завдяки передньому ножовому котку.
  • Вирівняне та дрібногрудкувате насіннєве ложе завдяки передньому вирівнювачу Crushboard та вирівнювальній секції перед котком.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram