Перед святами ринок живця пожвавився

Редакція GrowHow.in.ua   2022-12-29
У останній тиждень року ціни закупівлі свиней забійних кондицій продовжили зростання. Про це GrowHow повідомили аналітики асоціації «Свинарі України» за результатами щотижневого моніторингу.

Низка операторів вийшли на ринок із меншою ніж минулого тижня пропозицією. На тлі цього та жвавішої заготівельної активності ціни на свиней забійних кондицій додали 0,5-2,5 грн/кг до позначки попереднього тижня.

Аналітики зазначили, що напередодні Нового року ціни закупівлі в усіх регіонах узгодилися, адже більшість товарних партій реалізовували межах 69-71 грн/кг. Середньозважена ціна реалізації зупинилася на позначці 70,15 грн/кг, що на 2,2% вище ніж тижнем раніше.

— Представники м’ясопереробної галузі констатували активізацію продажів напередодні святкових вихідних. Хоча нинішні темпи реалізації не можна порівняти з динамікою торгівлі у передсвятковий період попередніх років, проте майже усі відзначають, що ринкова активність останніх двох тижнів помітно вища, — зазначили в асоціації “Свинарі України”.

Аналітики додали, що окремі оператори висловлюють сподівання, що плавніша цінова динаміка у кінці року може задати урівноваженіший темп руху цін і на початку нового року.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram