Український «ОТП Банк» пропонує фермерам пільгові умови кредиту для придбання добрив Yara від дистриб’ютора «Агросем». За умовами цієї партнерської програми фермери можуть отримати кредити за ставкою від 16% річних для придбання всієї продуктової лінійки добрив норвезького виробника Yara.Як зазначили в банку, попереднє рішення про надання кредиту фермер отримає впродовж першого дня, а гроші впродовж наступних дев’яти днів.  При цьому фінанси надаються під заставу виключно майбутнього врожаю або агророзписки.

— В рамках ОТП Агро-фабрики ми вже профінансували аграріїв на 500 млн грн, з них 300 млн грн під аграрні розписки. До кінця року ми плануємо довести обсяг до 1 мільярда гривень, — зазначила директор департаменту корпоративних продажів малим і середнім клієнтам АТ «ОТП Банк» Ольга Волкова.

У банку зауважують, що вартість фінансування в рамках ОТП Агро-фабрики є значно привабливішою завдяки партнерським програмам з постачальниками ЗЗР, агрохімії, добрив і палива. До прикладу на сьогодні партнерами «ОТП Банку» є такі компанії, як Syngenta і BASF, ALFA Smart Agro, UKRAVIT, «Агро Арена», «Техноторг», компанія-постачальник нафтопродуктів «Надія», «Агросем».

Зараз банк є лідером за розміром портфеля фінансових аграрних розписок та має широку мережу договорів із аграріями Хмельницької, Закарпатської, Миколаївської та Кіровоградської областей.