DLG організатор найбільшого у світі сільськогосподарського ярмарку AGRITECHNICA 2021 в Ганновері, переносить захід. Нові дати виставки  27 лютого-5 березня 2022року.

Причинами відстрочки є, звичайно, пандемія коронавірусу та хід програм вакцинації як у Німеччині, так і за кордоном. Тому організатор заходу DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство) за консультацією з VDMA (Асоціацією виробників сільськогосподарської техніки) та консультативним комітетом експонентів Agritechnica дійшов висновку, що зараз недостатньо визначеності планування провідної світової виставки в листопаді, йдеться у повідомленні DGL.

На думку організаторів, чотиримісячного перенесення має бути достатньо для вирішення ситуації стримування пандемії. Така затримка в часі також дозволить компаніям добре спланувати необхідні заходи, пов’язані з виставкою.

— Як провідна виставка у світі, AGRITECHNICA є місцем зустрічей всієї галузі сільськогосподарського машинобудування, а також провідною міжнародною бізнес-платформою. Наш пріоритет — забезпечити експонентам та відвідувачам впевненість у плануванні, але наразі це не так, — зазначив д-р Рейнхард Грандке, генеральний директор DLG. — Ми впевнені, що до кінця літа, тобто до кінцевого терміну реєстрації експонентів для Agritechnica 2022, ми зможемо забезпечити наших експонентів та відвідувачів ясність, необхідну для забезпечення їх планування, — додав д-р Грандке.

—  У тісній співпраці з DLG ми зробили все від нас залежне, щоб розробити концепцію ярмарку на цю осінь, яка була б придатною для пандемії. Зараз третя хвиля пандемії активно триває. Але найбільше, на жаль, поки що невтішна політика вакцинації у німецькому федеральному та регіональному урядах, на жаль, сповільнила нас. Зараз ми дивимося на весну 2022 року з новим імпульсом та оновленою енергією, щоб ми могли святкувати Агрітехніку такою, яку ми знаємо і любимо, — сказав Ентоні ван дер Лей, президент VDMA.

Деякі великі компанії вже оголосили, що відмовляться від участі в осінньому ярмарку “Агрітехніка”, оскільки епідемічна ситуація все ще невизначена.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram