Нова сівалка для No-Till від KUHN

Посівний комплекс KUHN AUROCK 6000 RС
KUHN AUROCK 6000 RС створена для технологій minі-till або no-till, з можливістю одночасного внесення міндобрив або посіву різних культур, – повідомляють у компанії.

Посівний комплекс AUROCK – універсальний: він може бути оснащений специфічними комплектуючими вузлами та механізмами, які дають змогу виконувати посів у будь-яких умовах з одночасним внесенням мінеральних добрив.

Висівний універсал AUROCK може бути оснащений (додаткова опція) переднім ріжучим котком для вирівнювання рослинного покриву, подрібнення великих дерев’янистих рослин та їх залишків. Це прискорює їх розкладання, збагачуючи ґрунт мінералами. Одночасно посівний комплекс виконує посів та/або вносить добрива в один рядок на точно задану глибину без перешкод і всього за один прохід.

– Замовляючи посівний комплекс AUROCK 6000 RC, ви можете вибрати будь-який варіант його комплектації, який буде максимально адаптований  до ваших агротехнологічних потреб, навіть вибрати міжряддя 15 см або 18,7 см. Є можливість також міняти міжряддя, піднявши та зафіксувавши незадіяні сошники, відключивши подачу посівного матеріалу та/або добрив на них, – повідомляють у компанії.

Висівний комплекс AUROCK 6000 RC оснащений двома системами дозування та розподілу. Бункер об’ємом 5000 л розділений на дві частини (50/50), а саме:

  • основна культура та добриво в одному рядку;
  • основна культура та добриво в кожному другому ряду;
  • дві культури в одному рядку;
  • два сорти в кожному другому ряду;
  • основна культура;
  • по одному різновиду в кожному другому ряду;
  • сорт A + сорт B.

Посівний комплекс AUROCK створює борозну спереду двома рядами відкриваючих (прорізних) дисків, змонтованих на необслуговуваних  підшипникових вузлах. Тип прорізних дисків можна вибрати: або диск з великим профілем хвиль для обробки ґрунту, або диск з мілкорельєфним профілем для ефективного різання залишків і зменшення виносу ґрунту. Відкриваючий диск та висівний блок дводискового сошника разом утворюють потрійний диск, який компанія KUHN реалізувала в проєкті AUROCK. Дводискові сошники, встановлені на паралелограмі, оптимально точно виконують закладку посівного матеріалу в посівне ложе та ідеально закривають борозну. Центральний шарнір між сівалкою і рамою дозволяє розмістити насіння в борозни на поворотах або на схилах і гарантує, що сівалка ідеально слідує диску сошника на кривих.

Посівний комплекс AUROCK – це сумісна з ISOBUS машина, доступна з терміналами CCI 50/100/200, CCI 800 та CCI 1200 (сертифіковано AEF). AUROCK має шість робочих секцій, кожна з яких управляється незалежно від інтерфейсу терміналу ISOBUS. Ця точна система управління дає змогу використовувати повну багатофункціональність машини для прямого пристосування до ваших ґрунтово-кліматичних умов. Він може бути автоматизований всього за кілька секунд, що робить його дуже простим в управлінні.

VISTAFLOWце інтелектуальний запірний клапан, який контролює проходження насіння всередині висівних трубок. Установка розподільної головки висівної системи із запірним клапаном VISTAFLOW на всіх рядах дає змогу досягти всіх ритмів технологічної колії, незалежно від її ширини та ширини шин коліс техніки підживлення чи обробітку посівів ЗЗР, а також контролювати прохід насіння в кожному ряду.

Вже скоро KUHN AUROCK 6000 RC можна буде придбати в офіційного дилера.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram