Об’єднання “Органічна Ініціатива” до 20 травня продовжило термін подання заявок для участі у грантовій програмі “Підтримка органічного сектору в Україні”. Програма має на меті підтримати виробників органічних продуктів, зберегти та посилити спроможність органічного сектору України у середньо- та довгостроковій перспективі.

На першому етапі пріоритет у наданні грантової підтримки матимуть мікро-, малі та середні підприємства, а також дрібні виробники (до 100 га), які вирощують органічну продукцію на території Житомирської, Київської, Чернігівської, Харківської, Сумської та інших областей, які були окуповані впродовж перших місяців російського вторгнення.

Грант можна отримати на:

  • покриття витрат для проведення сертифікації органічного виробництва;
  • закупівлю органічних продуктів у їх виробників для подальшого поширення серед внутрішньо переміщених осіб, вразливих верств населення тощо;
  • насіння, ЗЗР, добрива та інші допоміжні продукти, дозволені для використання в органічному виробництві;
  • та інші види підтримки в галузі технологій органічного виробництва.

Для отримання гранту слід заповнити форму заявки та бюджету і надіслати їх на електронну адресу info@organicinitiative.org.ua не пізніше 20 травня 2022 р. Про рішення щодо надання підтримки заявників повідомлять не пізніше 1 червня 2022 р. Максимально на 1-му етапі програми грант складатиме 70 тис. грн.

Як повідомили в об’єднанні “Органічна ініціатива”, зараз грантова програма вже має фінансову підтримку Швейцарії в рамках програми “Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі (OT4D)” та в рамках швейцарсько-української програми “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”.

Терміни проведення 2 етапу програми оприлюднять окремо, залежно від доступних коштів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram