В Україні запрацював новий сервіс для оренди і надання в оренду сільськогосподарської техніки — KOLESO. Творці платформи пропонують найшвидший і сучасний онлайн-сервіс, який дозволяє миттєво знайти, орендувати або здати необхідну агропромислову техніку. KOLESO дозволяє оформити замовлення на проведення будь-яких сільськогосподарських робіт по всій території України.

— Ми розробили сучасне рішення для аграрних підприємств, фермерів і власників сільськогосподарської техніки. Сервіс KOLESO буде особливо корисний і тим, у кого техніка простоює без діла, а може приносити додатковий дохід. У KOLESO ми спростили весь процес оренди до мінімуму, щоб кожен український аграрій мав можливість підвищити врожайність і продуктивність техніки, — прокоментував засновник проекту KOLESO Богдан Ропотілов.

Серед основних переваг сервісу: швидкий пошук техніки і робіт, обговорення деталей угоди у внутрішньому месенджері. Крім того, платформа дозволяє відстежувати рейтинги і бізнес-історію майбутніх контрагентів, а також дає можливість звернутися до історії пошуку та попередніх угод.

Мобільний додаток KOLESO дозволить максимально оперативно здати і орендувати техніку. Наявність додатки значно спрощує роботу з сервісом в польових умовах, коли інтернет-покриття слабке, а тимчасові ресурси обмежені.

Вже зараз користувачі можуть безкоштовно оцінити всі можливості нового сервісу на сайті kolesoagro.com. Додаток доступний для скачування в AppStore і GooglePlay.