Оранка, no-till, mini-till: технології різні – одна сівалка Tempo

Сівалка точного висіву Väderstad Tempo L16-24 Central Fill – зі системою централізованого подавання насіння та добрив
Отримати дружні та рівномірні сходи без належного та точного висіву насіння на однакову глибину незалежно від стану ґрунту неможливо. Саме тому роботі висівних секцій сівалок точного висіву Tempo конструктори компанії Väderstad приділяють значну увагу.

Точність висіву насіння та мінеральних добрив є головними пріоритетами в розробці систем для висівних секцій. За всю історію виробництва цих сівалок конструкції висівних секцій зазнали чимало змін і вдосконалень, а номенклатура спеціалізованого додаткового обладнання дає змогу підібрати найвідповідніше рішення для кожного з аграріїв.

Висівні секції нових сівалок точного висіву Tempo L16-24 Central Fill (зі системою централізованого подавання насіння та добрив), що були презентовані виробником на початку цього року, уже доступні до замовлення вітчизняними аграріями. Вони отримали нову систему довантаження, яка покращує стабільність ходу висівної секції. Завдяки «розумній» системі гідравлічного довантаження «крил» і висівних секцій сівалки, тепер є можливість виконувати висів за всіма відомими на сьогодні технологіями обробітку ґрунту.

Сівалка точного висіву Väderstad Tempo L16-24 Central Fill

Максимальне навантаження на висівний сошник становить до 325 кг, що дає змогу без проблем прорізати навіть найтвердіший ґрунт і чітко розподілити насіння на вказану глибину. Варто зазначити, що індивідуальні сошники для внесення мінеральних добрив мають власні налаштування тиску та робочої глибини, тому ніяк не впливають на роботу висівних секцій.

Зі сівалкою Väderstad Tempo L16-24 Central Fill мрії аграрія про якісну та швидкісну сівбу оптимальною для всіх культур універсальною сівалкою — тепер доступна реальність.

Сівалка точного висіву Väderstad Tempo L16-24 Central Fill

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram