“Я хочу зробити все, щоб українцям жилося краще” — загинув Олексій Вадатурський, Герой України, гендиректор ТОВ СП “Нібулон”

 У Миколаєві через нічний обстріл міста російськими силами загинули Герой України, генеральний директор компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський і його дружина Раїса Вадатурська, повідомив голова обласної військової адміністрації Віталій Кім.

— Олексій Опанасович зробив багато для Миколаївщини, багато для України. Його внесок у розвиток аграрної та суднобудівної галузі, розбудову регіону — неоціненний, — написав Кім у телеграмі.

Російська ракета вбила гендиректор ТОВ “СП “НІБУЛОН” у власному домі

74-річний Олексій Вадатурський від 1991 року він був гендиректором агрохолдингу «Нібулон».

«Нібулон» належить до найбільших виробників сільськогосподарської продукції в Україні.

Олексій Вадатурський народився 8 вересня 1947 року у с. Бенцари на Одещині.

Він український агропідприємець, Герой України, генеральний директор сільськогосподарського підприємства «Нібулон» та віце-президент Української зернової асоціації з лютого 2005 року.

У 2021 році Вадатурський посів 24-е місце в рейтингу ТОП-100 найбагатших людей України. Forbes оцінив статки бізнесмена в 430 млн доларів.

Цитати Олексія Вадатурськкого про життя і бізнес

Бізнесмен так і не встиг видати автобіографічну книгу Big Money 3 за життя. Однак у ній чимало життєвого досвіду та бізнесових інсайдів.

Пропонуємо топ-5 найвлучніших цитат:

“Мій бізнес це доказ можливостей простої людини і того, що якщо хочеш, то можеш зробити велику справу”.
“Напевно, це пережитки минулого, але я вихований в Україні, тож хотів би жити і працювати тут. Я патріот і Герой України, і як Герой України я не зміг би фінансувати виробництво в інших країнах світу”.
“Мені часто говорять: “Ти ж можеш сховати 20–30 мільйонів гривень і не сплатити з них податки”. А я відповідаю: Який сенс мені це робити, якщо ми вже вклали в економіку $2 мільярди? Я не готовий ризикувати всім бізнесом, життям 7000 співробітників. Як я можу собі це дозволити?”.
“Чим складніше завдання, тим спокійніше я себе почуваю. Спокій впливає на людей краще, ніж мат і крик. Коли ти не кричиш і спокійний, можеш приймати правильні рішення. Емоції принижують людей навколо та вибивають тебе з колії”.
“Я хочу зробити все, щоб українцям жилося краще і Україна була не країною біля моря, а морською країною в усіх сенсах”.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram