Компанія LEMKEN представила оновлену версію пневматичної сівалки Solitair 9+ Duo з розділеним насіннєвим бункером. Такий бункер дає змогу одночасно вносити насіння та добрива або навіть здійснювати проміжний посів.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Пневматична сівалка LEMKEN Solitair 9+ Duo з розділеним насіннєвим бункером

Місткість насіннєвого бункера Solitair 9+ Duo становить 1850 літрів. Співвідношення об’єму його секцій може становити 50/50 або 60/40. Завдяки цьому можливі два варіанти внесення:

  • У виконанні Single Shot насіння або добрива після виходу зі секцій бункера через два електроприводних дозатори зводяться разом. Потім вони поступають по висівній трубці до дводискових сошників, що вкладають їх у борозну. У такий спосіб можна вносити лише стартову дозу добрив для озимих або повну дозу для ярих культур. У розподільники інтегрована функція автоматичного перемикання технологічної колії.
  • Система Double Shot розширює можливості укладання. Обидва компоненти подаються до дводискового сошника через здвоєні розподільники по двох висівних трубках окремо. Внесення відбувається або в один ряд, як за технології Single Shot, або окремо й по черзі у два ряди, завдяки швидкій зміні патрона технологічної колії в розподільнику. Глибина укладання для кожного другого ряду регулюється окремо за допомогою притискного ролика; різниця глибини укладання може становити до 5 см. Такий метод дає змогу вносити насіння двох різних видів на оптимальну для них глибину посіву або вносити добрива в міжряддя водночас із посівом.

Сівалка Solitair 9+ Duo доступна зі шириною захвату 3 м і 4 метри.

Як зазначають у компанії LEMKEN, замовлення приймають уже тепер, а початок продажів планують на січень 2022 року.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram