7 жовтня в державній електронній торговій системі Прозорро.Продажі оголошено перший аукціон з оренди комунальної землі сільськогосподарського призначення. Земельну ділянку площею 2,1 га виставила на аукціон Тавричанська сільська рада (Каховський район, Херсонська область), – повідомляють на сайті системи. 

Стартова ціна річної оренди складає 10% від нормативної грошової оцінки ділянки — 5088 грн. Земельну ділянку здають в оренду на 7 років. Розмір гарантійного внеску, необхідного для участі в аукціоні, 30% від стартової ціни становить понад 1500 грн. Аукціон відбудеться 9 листопада й проходитиме на підвищення ціни.

Публікація земельних аукціонів в системі Прозорро.Продажі відбувається через акредитовані майданчики, завдання яких допомагати продавцям (організаторам торгів) якісно підготувати лот до аукціону та залучити якомога більшу кількість учасників на аукціон. На сьогодні таких майданчиків у системі понад 40, що створює конкуренцію між ними та розширює коло тих, хто займається пошуком покупців на лоти.

Нагадаємо, Прозорро.Продажі розпочали проведення торгів з оренди державної та комунальної землі сільськогосподарського призначення та продажу й оренди земель не сільськогосподарського призначення. Відповідно до Закону України №1444 та Постанови №1013 держпідприємство визначене адміністратором електронної торгової системи, в якій відбуваються земельні торги.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram