Новий самохідний обприскувач KUHN FIGHTER 3000 вже в Україні

Самохідний обприскувач KUHN FIGHTER 3000
Самохідні обприскувачі KUHN FIGHTER 3000 розробили спеціально для середніх і великих господарств України. Для цього на заводі в цій моделі збільшили місткість бака з 2500 до 3000 літрів, – повідомляють у компанії.

KUHN FIGHTER 3000 має ширину штанги 30 м зі системою стабілізації EQUILIBRA. Ця технологія є інноваційною і забезпечує найкращу стабілізацію штанги від усіх можливих типів коливань. Бак оприскувача – з нержавіючої сталі, місткістю 3000 л.

Самохідний обприскувач KUHN FIGHTER 3000 має під капотом двигун Cummins QSB, об’ємом 4,5 л та потужністю 195 к.с. Одною з переваг техніки є її неймовірна прохідність, завдяки сучасній гідростатичній трансмісії BOSCH 4х4 з електронним контролем зчеплення кожного окремого колеса. Ширина колії обприскувача налаштовується від 2,6 до 3,2 м.

Новий обприскувач має підвищений кліренс — 1,6 м. Крім цього, наявність бака для пального на 200 л надає значну автономність роботі двигуна, і водночас не збільшує масу машини. До речі, про масу машини – вона становить усього 8 630 кг, що дає змогу заходити весною в поле на тиждень раніше, ніж це можуть інші обприскувачі.

Розробляючи техніку, у компанії KUHN подумали й про операторів і розмістили всі потрібні вузли в легкому доступі, тому обприскувач легкий в обслуговуванні та експлуатації.

KUHN FIGHTER 3000 буде доступний зі системою KUHN TELEMETRY та офіційною гарантією 3 роки. Технологія KUHN TELEMETRY дає змогу в режимі реального часу контролювати всі параметри роботи машини з персонального комп’ютера та навіть з мобільних пристроїв.

FIGHTER 3000 вже в Україні, і в компанії KUHN впевнені, що цей оприскувач завоює популярність в українських аграріїв.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram