Новий інтуїтивно керований термінал AmaSpread 2 від AMAZONE вже доступний в Україні

Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-02
Наприкінці минулого року AMAZONE доповнила портфоліо терміналів управління у сегменті техніки для внесення добрив новим AmaSpread 2. Про це GrowHow повідомив пресофіс “Амазоне-Україна”.

AmaSpread 2 прийшов на зміну попередньої моделі AmaSpread+. У новинці AMAZONE пропонує привабливий та інтуїтивно керований термінал для розподільників ZA-V зі зважувальним пристроєм Profis Control. Новий термінал вже можна придбати, зокрема і в Україні.

AmaSpread 2 вирізняється сучасним дизайном та інтуїтивним управлінням. Контрастний кольоровий дисплей 4,3 дюйми забезпечує високий сучасний комфорт роботи з пристроєм. Вся інформація щодо розподілу, зокрема норма внесення, залишок добрив або продуктивність, наочно відображається на екрані.

На терміналі не передбачене багаторівневе меню навігації: кожна ключова функція визначена під окремою кнопкою. Усіма важливими функціями з дозування речовини та межового розподілу можна керувати безпосередньо за допомогою зручної клавіші з підсвічуванням.

NB: Керування однією рукою під час процесу розподілу не становить жодних проблем.

До того ж, можна зберегти і у будь-який час запросити специфічні налаштування для десяти видів різних добрив. Користувач також може зберегти дані щодо кількості внесеного матеріалу, обробленої площі, а також робочого часу для простого документування.

— AmaSpread 2, серед іншого, пропонує можливість увімкнення 6 секцій та використання зважувальної техніки Profis. Завдяки швидкій адаптації норми внесення можна реагувати на зміну умов місцевості. Термінал також дає змогу точно регулювати кількість матеріалу, що вноситься завдяки зважувальній системі, що працює з частотою 200 Гц. Таким чином забезпечується постійна норма внесення навіть за змінної якості добрив. У поєднанні з опційним датчиком нахилу гарантується точний результат зважування навіть на схилах, — розповіли в “Амазоне-Україна”.

З використанням системи межового розподілу Limiter V+ можна перемикати режими розподілу, не залишаючи кабіни трактора:

  • стик полів;
  • вздовж доріг;
  • вздовж канав.

Актуальний процес розподілу наочно відображається на терміналі управління. Важливою перевагою є те, що навіть за змінних умов освітленості вся інформацію про процес розподілу перебуває у полі зору користувача.

Читайте також: AMAZONE зібрала відгки фермерів з 13 країн світу про універсальну сівалку точного висіву Precea

Опційні датчики спустошення бункера попереджають через AmaSpread 2 про мінімальний рівень у бункері. Термінал також передбачає можливість інтегрування робочого освітлення і дає змогу комфортно керувати усіма функціями розподільника зі зважувальним пристроєм ZA-V Profis Control.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram