Фермери Львівщини можуть отримати відшкодування половини вартості насіння нішевих та овочевих культур

Редакція GrowHow.in.ua     2023-02-02
Аграрії Львівщини можуть отримати відшкодуваня половини вартості насіння сільськогосподарських культур. Про це GrowHow повідомила пресслужба обласного департаменту агропромислового розвитку.

Йдеться про високорепродуктивне насіння нішевих та овочевих культур. Зокрема, гречки, проса, олійного льону, квасолі, гороху, вики, бобів, гірчиці, редьки олійної, білокачанної, брюсельської, цвітної капусти, броколі. Також аграрії можуть подаватися на відшкодування вартості насіння столового буряка, моркви, цибулі, гарбузів, кабачків, патисонів, баклажанів, огірків, помідорів, перцю для вирощування у відкритому ґрунті.

Насіння повинне бути не нижче першої репродукції або першого покоління гібриду. Розмір відшкодування становить до 50% вартості, але не більше ніж 50 тис. грн одному суб’єкту підприємництва. Воно передбачене Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки, яка вже розпочала діяти.

Читайте також: Понад 13 млн грн штрафу за фальсифікацію насіння — прийнято відповідний закон

Як зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Тетяна Гетьман, приймання документів передбачене до 15 червня після подання звітності про завершення посіву с.-г. культур. Із запитаннями щодо відшкодування можна звертатися за телефонами: (032) 255-50-62, (032) 255-05-72, 0667180918 або електронною адресою: apr@loda.gov.ua.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram