Компанія Nuseed анонсувала презентацію нових високоцінних гібридів соняшнику під назвою Onyx у рамках Міжнародної виставки ефективних рішень для агробізнесу «АгроКомплекс-2017».

Два гербіцидно-толерантних гібриди Onyx N5LM307 та Onyx N6LM304 дозволяють досягати значних успіхів як виробникам, так і дарують насолоду кінцевим споживачам. Головні ознаки обох гібридів — великий розмір зерна, приваблива чорна оболонка і надзвичайний смак — все те, що найбільше цінують під час переробки та обсмажуванні. Головний аргумент на користь цих гібридів — наявність попиту на кінцевому ринку, дуже високі врожайні та агрономічні властивості, зокрема толерантність до системи Clearfield.

— Кондитерський ринок в Україні не достатньо розвинений, незважаючи на попит з боку споживачів, тому ми переконані, що поява цих гібридів дуже своєчасна, — коментує Ігор Савинський, комерційний лідер компанії Nuseed в Україні, Росії та Казахстані.

У 2017 році площа збирання соняшнику в Україні становила 6 250 га.  Валовий збір, за попередніми підрахунками, — 13,75 млн тонн.

— Це загальний показник врожаю, як олійного, так і кондитерського соняшнику, —  додає пан Савінський, — Бо наразі врожай кондитерського соняшнику не фіксується окремо, але ми хочемо змінити цю ситуацію після впровадження Onyx.

Після результатів Державного сортовипробування, компанія Nuseed із задоволенням оголошує про реєстрацію двох нових високопродуктивних гібридів соняшнику N5LM307 та N6LM304.

— Обидва гібриди вже визнані у Східній Європі, Середземномор’ї, Близькому Сході. Але серед країн СНД Україна стало першою, де відбудеться презентація і запуск ONYX, — зазначив Ігор Савинський.

На думку директора ТОВ «РОСТ-АГРО» з Полтавщини Максима Бернацького, на ринку кондитерського соняшнику, не тільки українському, а й світовому, зараз немає конкурентів для Onyx.

— Ми вирощуємо тільки ті гібриди, які повністю експортуємо в країни арабського світу і на Близький Схід. Іншою важливою ознакою Onyx є те, що 90% насіння досягає розміру 3,2 мм. А це гарантія того, що Onyx — це стабільний, передбачуваний та вигідний варіант і для кінцевого ринку, і для переробників, — переконаний Максим Бернацький.

Переваги гібридів Оnyx:

  • Значні агрономічні та врожайні переваги над сортами;
  • Легкість у вирощуванні;
  • Високотехнологічне «ділове зерно», яке ідеально підходить для кінцевого ринку
  • Мінімальна кількість відходів
  • Високі харчові цінності для споживачів
  • Надзвичайний смак насіння.

— Всі ми знаємо, що є потенціал врожайності, а є реально зафіксована врожайність, — Антон Посунько, керівник групи компаній «Агро Маркетинг Груп». — У центральних регіонах України — реальна врожайність гібридів Nuseed —  4,2 т/га, Схід —  4,4 т/га, 3,7-4,0 т/га можна отримати на Півдні. Тому якщо одним словом охарактеризувати гібриди Nuseed, то це «перемога» на ринку кондитерського соняшнику!