Компанія LEMKEN представляє OptiStone – нову концепцію автоматичного захисту від перевантажень для своїх плугів Juwel, Diamant і Titan.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

OptiStone – нова система захисту від перевантажень для плугів LEMKEN

В основі нової технології – замкнута система з надстійкими пластинами стійки, надійно захищена від проникнення бруду та сторонніх предметів. Поворотний кронштейн нової конструкції забезпечує високі бічні зусилля спрацьовування і оптимальне ведення плуга, навіть по кам’янистому ґрунті.

У разі наїзду на перешкоду новий пристрій захисту від перевантажень від LEMKEN може відхилятися одночасно максимум на 37 см вгору і на 20 см убік. Завдяки цьому, навіть за глибокої оранки залишається достатньо простору для відхилення, щоб забезпечити безперебійну роботу. Можливе безступінчасте регулювання зусилля спрацьовування з кабіни трактора, зважаючи на зміни властивостей ґрунту. На випадок застрявання системи під камінням або корінням, вона оснащена додатковим подвійним зрізним болтом для запобігання пошкодженню плуга.

Система захисту від перевантажень OptiStone оснащена високоміцними радіальними шарнірними підшипниками, які надійно утримують корпус плуга в разі відхилення. Заразом корпус з’єднаний з тривимірною точкою опори й не може відчепитися. Це значна перевага перед поширеними системами захисту від перевантаження з чотирьохточковою навіскою. Радіальний шарнірний підшипник розміщений у легкодоступному місці, простий у техобслуговуванні, довговічний і надійний в експлуатації.

Нова система захисту від перевантажень OptiStone вже доступна.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram