Нова система керування для плуга LEMKEN Juwel 8i

Новий навісний повнооборотний плуг LEMKEN Juwel 8i з ISOBUS
Новий навісний оборотний плуг Juwel з ISOBUS LEMKEN тепер випускатиме з оптимізованою системою управління iQ plough і новим інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача. Ці можливості доступні також через сумісний з ISOBUS термінал трактора. Налаштована ширина передньої борозни у виконанні для оранки поза борозною тепер відображається та зберігається на терміналі. Крім того, завдяки механічному регулюванню глибини на опорному колесі, Juwel 8i є недорогою початковою моделлю плуга з ISOBUS.

Оранка з управлінням ISOBUS стає все більш популярною, оскільки просте налаштування повороту, нахилу, ширини захвату та робочої глибини за допомогою термінала заощаджує час і дає змогу гнучкіше реагувати на зміни властивостей ґрунту. Крім цього, навішування виконується дуже швидко, так як потрібно приєднати всього три гідравлічні шланги.

Новий Juwel 8i з електрогідравлічним пристроєм обороту дає змогу запрограмувати до восьми різних сценаріїв, які можна застосовувати за потребою. Наприклад, лише один рух руки — і остання борозна під час оранки в поворотній смузі завжди буде мілкою, щоб не допустити утворення на ділянці глибокої поперечної борозни.

Новий плуг LEMKEN Juwel 8i з оптимізованою системою управління iQ plough і новим інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача

Ще однією перевагою є незалежне гідравлічне регулювання кута нахилу плуга ліворуч і праворуч, завдяки чому можна досягти оптимальної якості оранки в будь-яких умовах.

Як і «старший брат» Juwel 10, Juwel 8i має зручну систему транспортування з колесом Unirad, що дозволяє не від’єднувати верхню тягу. Це підвищує безпеку та комфорт, оскільки більше не потрібно жодних маніпуляцій між трактором і знаряддям. Для транспортування по дорогах на циліндр повороту рами зменшують тиск, завдяки чому він може компенсувати нерівності ґрунту.

Новий Juwel 8i надійде у продаж із березня 2022 р.

Новий навісний повнооборотний плуг LEMKEN Juwel 8i з ISOBUS

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram