Нова комунікаційна кампанія Corteva закликає фермерів до співпраці з тими, хто обирає Україну

Corteva Agriscience запускає нову масштабну комунікаційну ініціативу «Тільки з Україною!». Так компанія планує виокремитися як найбільш свідомий виробник на ринку насіння та засобів захисту рослин та заохотити українських с/г виробників до співпраці з відповідальними партнерами.

Нова комунікація передбачає додавання слогану «Тільки з Україною» поряд з логотипом в усіх інформаційних матеріалах, рекламних зображеннях, каталогах, етикетках тощо. За словами керівника бізнесу Corteva Agriscience в Східній Європі Сергія Харіна, у цій кампанії йдеться про патріотичну позицію, з якою Україна прямує до перемоги.

— Цю позицію мають мати не тільки громадяни України, але і компанії, які тут працюють. Що найважливіше — за нашими словами стоять реальні справи. Наші цінності — основа всього, що ми робимо, а наша репутація допомагає українським фермерам почувати себе ще більшими патріотами у бізнесі, — прокоментував Сергій Харін.

У Corteva зазначили, що більшість міжнародних гравців ринку насіння та ЗЗР продовжує сплачувати податки та виробляти продукти у росії, підтримуючи таким чином російський режим. А повний вихід з російського ринку і категоричне засудження дій росії є нетиповим кроком для таких компаній.

— Після повномасштабного російського вторгнення в Україну ми не могли свідомо продовжувати діяльність у росії. Ті, хто продовжує там працювати, стверджують, що роблять це в інтересах продовольчої безпеки. Однак їхня діяльність сприяє нарощенню військового потенціалу агресора, — додав Сергій Харін.

У Corteva вважають за краще зосередитися на продовольчій безпеці України та решти світу. Компанія закликає фермерів бути відповідальними при виборі продукції.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram