New Holland отримав срібну медаль AGRITECHNICA 2022 за систему автоматизації комбайна

New Holland OptiSpread Automation System
Компанія New Holland Agriculture отримала срібну медаль виставки AGRITECHNICA 2022 – «Innovation Award AGRITECHNICA» за нову систему автоматизації розкидача комбайнів, що включає використання 2D-радарів і запатентований алгоритм замкнутого циклу. Інновація відібрана для нагородження незалежною експертною комісією, призначеною Німецьким сільськогосподарським товариством DLG.

Про це повідомляють на сайті CNH Industrial.

Читайте також: Золота та срібні медалі виставки AGRITECHNICA 2022: оголошено переможців

Рівномірний розподіл подрібнених пожнивних залишків зернозбиральними комбайнами є основною вимогою для точного землеробства, особливо за мінімального обробітку ґрунту. Системи регулювання потужності розкидачів на комбайнах із великою шириною захвату або регулюються вручну, або можливе розподілення подрібненого матеріалу вимірюється приблизно. Під час ручного налаштування пил часто заважає прямій видимості із дзеркала заднього огляду або камери. До того ж, оператору потрібно перемикати розподільну техніку на кожному повороті. В іншому випадку можливе подвоєння кількості соломи або частково площі без солом’яного покриття, а також проблеми з потоком рослинної маси під час наступного проходу комбайна.

Компанія New Holland Agriculture розробила першу систему розподілу подрібнених пожнивних залишків із технологією прямого вимірювання – OptiSpread Automation. Двовимірні радарні датчики, прикріплені до обох боків комбайна, вимірюють швидкість та дальність викиду подрібненого матеріалу. Якщо картина розподілу більше не відповідає номінальній схемі розподілу по всій робочій ширині, то швидкість обертання роторів із гідравлічним приводом, які подають матеріал, збільшується або зменшується з обох боків, поки картина розподілу знову не відповідатиме номінальній. Технологія визначає нерівномірний розподіл подрібненого матеріалу навіть за попутного або зустрічного вітру, а також дає змогу створити карту розподілу.

Нова система автоматизації розкидача комбайна New Holland використовує 2D-радари для отримання точної картини розподілу пожнивних залишків за комбайном. Радари визначають положення та швидкість частинок, що летять, безпосередньо перед тим, як вони досягають землі, щоб забезпечити справжню модель розкидання. Це означає, що, на відміну від систем, які передбачають картину розподілу, для досягнення високої точності не потрібно вводити дані про вітер, вологу або характеристики частинок. В інноваційне рішення системи також закладено запатентований алгоритм замкнутого циклу, який безперервно змінює налаштування системи OptiSpread™, щоб забезпечити рівномірне розподілення залишків за комбайном без втручання оператора.

Інтерфейс системи автоматизації розкидача зручний та інтуїтивно зрозумілий, оскільки радари можуть бачити картину розподілу через хмару пилу, незалежно від бокового вітру, вологи чи характеристик частинок. Оператор може зосередитися на процесі збирання та бути впевненим у рівномірному покриттю поля пожнивними рештками, навіть за мінливих умов.

Рівномірне розподілення залишків, яке досягається за допомогою нової системи автоматизації комбайнів New Holland, забезпечує найкращі умови ґрунту для наступної культури. Отримане рівне посівне ложе сприяє рівномірному проростанню посівів і насіння бур’янів, що дає змогу зменшувати внесення добрив і ефективно використовувати гербіциди. Це підвищує врожайність наступної культури та збільшує прибутковість фермера.

Рівномірно вкрите пожнивними рештками поле також має екологічні переваги, оскільки зменшує ризик ерозії. Це також вимагає менше обробітку ґрунту, зменшуючи ущільнення землі, споживання пального та викиди CO2 на гектар сільськогосподарських угідь.

Нагадаємо, що через погіршення епідеміологічної ситуацію та посилення карантинних правил у Німеччині виставки Agritechnica у 2022 році не буде. Організатори перенесли захід на 12-18 листопада 2023 р. Цифрова експозиція Agritechnica буде доступна, як і планували, до кінця березня 2022 року на цифровій платформі “DLG-Connect”.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram