Через погіршення епідеміологічної ситуацію та посилення карантинних правил у Німеччині виставки Agritechnica у 2022 році не буде. Про це повідомили організатори.  

Agritechnica повинна була відбутися навесні наступного року. Виставка є міжнародним місцем зустрічі усіх учасників аграрного ринку для професійного обміну, нетворкінгу та презентацій новинок.

— На жаль, ми змушені констатувати, що ситуація з пандемією погіршилася, через що  Agritechnica не зможе працювати у запланованому режимі. Після численних обговорень з експонентами та відвідувачами ми вирішили скасувати подію наступного року. Нам дуже шкода, що довелось прийняти таке рішення, але безпека та здоров’я для нас на першому місці, — зазначив генеральний директор компанії-організаторки виставки DLG д-р. Рейнхард Грандке.

Він додав, що наступна Agritechnica відбудеться з 12 по 18 листопада 2023 р. Також, за його словами, DLG продовжує роботу над організацією інших національних та міжнародних заходів на наступний рік.

— Рішення про скасування Agritechnica для нас є особливо важким. Однак ця складна ситуація не заважає нам зосередитися на інноваціях у секторі сільськогосподарського машинобудування. Тому ми, як і планувалося, оголосили переможців провідної інноваційної премії у міжнародній агротехніці. Усі інновації, відзначені нагородами, опубліковані на нашому сайті, а нагороди будуть офіційно вручені наступного року, — розповіла проєктна менеджерка Agritechnica Фрея фон Четтріц. 

Зазначимо, що додаткова цифрова пропозиція Agritechnica буде доступна, як і планувалося, до кінця березня 2022 року на цифровій платформі “DLG-Connect”. Відвідувачі платформи мають змогу дізнатися про актуальні пропозиції та отримати інформацію від виробників агротехніки, взяти участь у цифрових подіях та поспілкуватися з компаніями та фермерами.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram