За різними експертними оцінками, Херсонська область може втратити від чверті до п’ятої частини солодкого врожаю абрикосів, вишні, персиків, черешні та яблук. Про це пише газета “Голос України“.

Цьогоріч херсонських агровиробників просто переслідують негаразди: після весняних приморозків по зав’язі «пройшлися» град та шквали. Від них постраждали, зокрема, Білозерський, Бериславський, Голопристанський, Каховський та Олешківський райони.

У результаті, за різними експертними оцінками, край може втратити від чверті до п’ятої частини солодкого врожаю абрикосів, вишні, персиків, черешні та яблук. Отож садоводи недорахуються чималої частини прибутків. Адже торік вони навіть на експорт до одинадцяти країн (у тому числі до ЄС) 6,6 тис. т свіжих яблук відправили. Та аграрії краю переконані, що труднощі тимчасові. Тому продовжують закладати нові сади та ягідники. Площа лише яблуневих садів на Херсонщині впродовж останніх років збільшилася до 2,7 тис. га, черешневих — до 1 тис. га, зазначають у департаменті агропромислового розвитку Херсонської ОДА.

/div>

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram