Індійська біотехнологічна компанія String Bio анонсувала нову технологію, яка може перетворити метан в біостимулятори для сільськогосподарських культур. Про це повідомив сайт Future Farming.

Компанія розробила і випробувала два продукти для сільськогосподарських культур на основі метану. Там стверджують, що вони підходять як для традиційних, так і для органічних систем землеробства і суттєво підвищують врожайність культур.

Перший продукт назвали Impakt це суміш пептидів, які викликають у рослин імунну відповідь, тобто набуту стійкість, до грибів, вірусів, бактерій і нематодів. За результатами випробуваннь, застосування Impakt підвищило врожайність картоплі і помідорів на 40%.

Другий продукт CleanRise це мікробний біостимулятор, який збільшує вироблення критичних гормонів росту, даючи змогу рослині досягти більшого генетичного потенціалу врожайності. У компанії зазначили, що мікроби препарату також знижують потребу культур у азотних добривах, оскільки підвищують ефективність використання поживних речовин. Експерименти з використанням CleanRise продемонстрували підвищення врожайності листової зелені до 30%, кукурудзи до 18% і сої до 30%.

String Bio планує вихід зі своїми біостимуляторами на основі метану на глобальний ринок, однак спершу в пріоритеті буде Індія, потім Південно-Східна Азія і Латинська Америка.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram