На Житомирщині відкрили першу в Україні Роботизовану Ферму Майбутнього Lely

17 вересня 2021 року урочисто відкрили другу чергу ферми на базі ПСП “Україна”, яке належить до групи компаній “Ерідон” і розташоване в с. Почуйки Попільнянського р-ну Житомирської обл. Новозбудована ферма унікальна, адже це перша в Україні Роботизована Ферма Майбутнього Lely. 

Про це повідомляють на сайті компанії.

Створити одну з перших в Україні роботизованих ферм у селі Почуйки вирішили ще 2014 року. Першу чергу комплексу на 500 голів дійного стада успішно запустили 2015-го, оснастивши її роботизованими установками DeLaval. Згодом вирішили інвестувати в другу чергу та довести стадо до 1200 голів. Нову ферму обладнали устаткуванням від провідного світового виробника – нідерландської компанії Lely, яка спеціалізується саме на роботизованому доїнні, що передбачає відсутність доярок (доярів). Після запуску другої черги весь комплекс обслуговуватимуть не більше ніж 25 осіб.

NB: Нині 9 роботів-доярів Astronaut п’ятого покоління успішно працюють на фермі. Один робот обслуговує 60 корів, що підвищує надої молока до 5 л на день.

Дуже важливо, що це обладнання працює з максимальною турботою про здоров’я тварин.

Захід зібрав найкращих представників аграрної галузі з усіх куточків України: власників, директорів, керівників тваринницького напряму, які мають молочно-товарні ферми або планують інвестувати в галузь. Завітав і радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні Рейнауд Наутен.

Упродовж заходу гості змогли ознайомитися з усіма виробничими блоками роботизованого комплексу, дізнатися про новітні технологічні рішення для молочних ферм і побачити процес роботизованого доїння. Крім цього, кожен мав можливість відвідати колективну експозицію нідерландських компаній за підтримки Посольства Королівства Нідерландів.

В “Ерідон” готові переносити успішний досвід автоматизованого доїння на інші агропідприємства групи компаній. Уже триває будівництво роботизованої ферми в ПП “Євросем” на 1300 голів дійного стада з добовим виробництвом молока 45 т. Введення в експлуатацію заплановано на грудень 2021 року.

Після успішного запуску першої черги роботизованої ферми на базі господарства ПСП “Україна” виникла ідея відкрити перше офіційне представництво Lely в Україні. Завдяки активній позиції компанії “Ерідон”, розпочала роботу компанія “Л-УКРАЇНА”, яка має амбітні плани завоювати 30% українського ринку роботизованої техніки для доїння, – йдеться у повідомленні.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram