В агрохолдингу розпочали посівну кампанію озимої пшениці та розповіли про успіхи в збиранні врожаю. 

Група «АГРОТРЕЙД» засіє озимою пшеницею понад 18 тисяч гектарів. Це майже на 3 тисячі гектарів більше, ніж минулого року. Такі дані повідомили в пресслужбі компанії. Техніка вже працює на полях Харківської, Чернігівської, Сумської та Полтавської областей, де «АГРОТРЕЙД» обробляє землю.

— Умови для сівби озимих наразі дуже гарні: у ґрунті вдосталь вологи, а температура повітря типова для цієї пори року. Все це дає нам надію на багатий урожай наступного року, — сказав директор агропромислового департаменту Групи «АГРОТРЕЙД» Олександр Овсяник.

Завершити посівну планують до 10 жовтня.

Також у компанії розпочали збір соняшнику, кукурудзи та сої. Традиційно жнива розпочалися з Харківщини, як найбільш південного регіону для компанії. Згодом техніка виїхала на поля інших областей. Загалом цього року кукурудзою було засіяно 17,8 тисячі гектарів, соняшником — понад 8 тисяч, а соєю — майже 5 тисяч.

Цей рік був успішним для органічного виробництва, під яке в компанії відведено 2500 гектарів у Харківській області. Серед культур вирощування: кукурудза, соняшник, пшениця, гірчиця, горох і гречка.

— Ми приділили багато уваги органіці, впровадили нові технологічні підходи, обробку виконували оптичними культиваторами та змінили строки посівів. Усе це дало свої результати, — сказав Олександр Овсяник. – У підсумку, урожайність культур значно перевищила план: пшениця — на 15%, гірчиця – на 32%, а горох — на 55%. 

До того ж, у компанії отримала гарні показники врожайності пшениці. У Групі «АГРОТРЕЙД» не тільки зібрали більше зерна, ніж планували, але і його якість перевищила сподівання: 70% пшениці підпадає під класифікацію продовольчої й тільки 30% є фуражною.

Про компанію:

Група «АГРОТРЕЙД» — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, переробка та торгівля сільськогосподарською продукцією. Заснована 1998 року. Засновник і генеральний директор Всеволод Кожемяко.

Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури — соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак.

Група володіє мережею елеваторів загальною ємністю одночасного зберігання 570 тис. тонн і посідає восьме місце серед найбільших власників елеваторів в Україні.

Під власною торговою маркою Agroseeds компанія виробляє високоякісне репродуктивне гібридне насіння кукурудзи та соняшнику та сортове насіння озимої пшениці, сої та інших культур. Насіння доробляють на заводі потужністю 20 тис. тонн на рік на базі елітного насіннєвого господарства в Харківській області, з високотехнологічним обладнанням компанії Cimbria.

2016 року в холдингу засновано органічне землеробство, відповідність якого європейським стандартам підтверджено сертифікатом «Органік стандарт».

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram