На вітчизняному ринку дискових борін – новий гравець

Компанія HF Agro виходить на ринок дискових борін та презентує новинку – коротку дискову борону GEKON-3 для ефективного стерньового обробітку.

Ширина захоплення лущильника становить 2,75 см. Агрегат інтенсивно перемішує ґрунт та рослинні залишки на глибину від 3 до 12 см. Швидкий та легкий GEKON-3 працює з максимальною швидкістю 20 км/год.

Дискова борона GEKON-3 має надійну та високотехнологічну конструкцію. Робочі органи обладнання – 22 зносостійкі диски на ресорній стійці, яка забезпечує захист підшипникового вузла й рівномірність обробітку, а також зменшує витрати пального внаслідок зниження тягового опору.

Крім цього, техніка оснащена котком, що не має центральної осі та не забивається. Ані дуже вологий ґрунт, ані сильна засміченість поля не лякають GEKON. Знаряддя легко впорається з роботою навіть в екстремальних умовах.

Окремо варто наголосити на тому, що агрегат не потребує обслуговування. GEKON не має жодної точки змащування, а отже, аграріям не потрібно витрачати час та гроші на технічне обслуговування.

– HF Agro активно розвивається та розширює свій асортимент не просто новою моделлю наявної лінійки, а виходить на новий для себе сегмент ринку. Як відомо, компанія орієнтується на задоволення потреб аграрія на кожному етапі землеробства і знає, що хороший урожай починається з якісного обробітку ґрунту. Фермери потребують легкий та швидкий лущильник, який ефективно й вчасно забезпечить стерньовий обробіток – HF Agro дає це споживачеві, – заявляють у компанії.

Прем’єрну демонстрацію дискової борони GEKON-3 проведуть 15-17 лютого на виставці «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ-2022» (Київ, МВЦ, павільйон №2).

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram