Нарощення експорту залишається пріоритетом української економічної політики. Про це зазначила Перша віце-прем’єр-міністерка Міністерка економіки України Юлія Свириденко під час зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації. 

Перш за все, як наголосила Міністерка, експорт розвиватимуть через регіон Пан-Євро-Мед і цьому сприятиме нещодавно укладена угода про зону вільної торгівлі з Туреччиною. Також Юлія Свириденко зазначила, що у Держбюджеті вже зафіксоване фінансування Експортно-кредитного агентства, яке забезпечить бізнесу доступ до експортного кредитування.

Тримаємо курс на зменшення державного сектору шляхом залучення приватних інвесторів та відкритої приватизації. Проводимо і вдосконалюємо корпоративну реформу. Зокрема, працюємо над тим, аби урядовий Номінаційний комітет працював ефективніше, зазначила Юлія Свириденко.

Як повідомила пресслужба відомства, зараз Міністерство економіки готує до запуску низку проєктів, які мають високий економічний мультиплікатор та соціальне значення. Серед них проєкт зрошення земель на Півдні України та проєкт “Машинобудування: кредитування та лізинг 5%”.

У Мінекономіки вважають, що такі проєкти стимулюють попит на стратегічно важливі галузі економіки, покращують інвестиційний клімат та добробут громадян.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram