8 листопада у Prozorro.Продажі відбулися перші земельні аукціони. Про це повідомив сайт Prozorro.Продажі.

Зігдно з повідомленням, торги оцінюють як успішно проведені. Зокрема, на аукціоні Кам’янка-Бузька міська рада Львівської області продала земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0,23 га. Участь у торгах взяли 3 учасники, стартова ціна збільшилася в понад 4 рази з 704 тис. грн до більше 3 млн грн.

Також на перших електронних торгах здали в оренду на 3 роки ділянку несільськогосподарського призначення площею 1,3 га у Дрогобичі. Вартість її річної оренди становить понад 227 тис. грн.

NB: У ситемі Прозоро.Продажі вже оголошено 510 земельних аукціонів. Площа земельних ділянок, які виставлені на торги, сягає майже 2,3 тис. га. Зараз вони оцінюються в 245 млн грн.

Найбільше аукціонів із оренди землі наразі оголосили Одеська, Черкаська, Кіровоградська, Львівська та Чернівецька області. З продажу землі несільськогосподарського призначення Київська, Закарпатська, Львівська, Одеська, Чернівецька. Однак, як зазначили у повідомленні, лідери з продажу права на оренду землі та її відчуження змінюються щотижня.

Нагадаємо, що продаж земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності відповідно до Земельного кодексу заборонений.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram