Фермер з Львівщини Андрій Труш вирощує близько 30 видів екзотичних рослин. У селі Липники Пустомитівського району, що за 10 км від Львова, почала діяти перша в області бананова ферма.

Загалом на ній вирощують близько 30 видів екзотичних рослин. Серед найпопулярніших: банани, кавові дерева, лимони, лайми, кумкват та гранати, пише zaxid.net.Андрій Труш розпочав вирощувати екзотичні рослини близько 2,5 років тому. На фермі він вирощує понад десяток саджанців бананів у місяць.

Всі екзотичні рослини він вирощує у спеціальній теплиці-вегетарії, яку розробили за голландською технологією. На вході у таке приміщення розташований спеціальний котел, який нагріває близько двох тонн води, її по теплиці перекачують помпи. Таким чином у приміщенні постійно тримається тепло.

За словами фермера, рослини без проблем можуть рости у звичайних кімнатних умовах та навіть будуть плодоносити. Однак для того, щоб виростити банани в домашніх умовах, рослина має отримувати потрібну кількість ґрунту.

Банан не буде таким довговічним, як, до прикладу, саджанець лимона, адже лимон буде рости роками. Але рік-два саджанець банана нормально росте у кімнатних умовах. Перед тим, як продати, ми такі саджанці готуємо, використовуємо багато органіки. 99,9% — це органіка, яку ми додаємо у ґрунт. І якщо банан правильно підливати, давати певні мінеральні добавки, то він буде чудово рости, — підсумував Андрій Труш.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram