Сьогодні вночі у Херсонській області невідомі особи розстріляли автомобіль керівника ТОВ «Славута Юг» Андрія Федоренко. В результаті керівник господарства та його водій зазнали поранень та наразі госпіталізовані. Про це повідомляє прес-служба ВАР.

— Автомобіль Land Cruiser на великій швидкості врізався в нашу машину. Коли ми зупинилися, по нам відкрили вогонь з автомата Калашникова. Водій був поранений у ногу, я був поранений у спину. В автомобілі залишилося 14 дірок. Лікарі сказали, що я дивом лишився живий, — сказав Федоренко, додавши, що злочинці з місця події втекли.


За його словами, цей збройний напад є продовженням рейдерського захоплення, від якого аграрний бізнес Федоренко потерпає вже протягом двох років.

Він повідомив, що у січні 2016 року i у квітні 2018 року на його підприємства: ТОВ “Славута Юг”, ПСП “Ушба”, ТОВ “Торговий дім Таврійський” були здійснені озброєні рейдерські напади. Господарствам вдалось їх відбити, але з тих пір протягом усього часу зловмисники надсилали Федоренко погрози.

— Ці люди мені та правоохоронцям добре відомі. Чому по ним не ведеться відповідна робота, я не розумію, — сказав аграрій.

За його словами, у ролі рейдерів виступили мешканці окупованого Криму.

Крім того, у грудні 2017 року Федоренко вже намагались викрасти «з метою фізичного усунення», але тоді завдяки щасливому перебігу подій він зміг втекти від викрадачів.

— Мене попереджали, що для мене все закінчиться погано, і проти мене готується серйозна акція. Сьогодні вона була втілена в життя, — додав Федоренко.

Група швидкого реагування охоронної компанії «Гайдамаки», що була створена на базі ВАР, ще вночі виїхала на місце подій. Станом на зараз вона перебуває на господарстві «Славута Юг».

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram