На Чернігівщині звітують про найкращі показники врожайності кукурудзи

Група АГРОТРЕЙД завершила збирання кукурудзи. Найвищу врожайність компанія отримала в Чернігівській області – 13 тонн з гектара. Це кращий показник по компанії за останні кілька років.

– У Чернігівській області була велика кількість опадів, що позитивно вплинуло на врожайність. На відміну від частини Сумської області: цей регіон потрапив під серпневу посуху, і частину врожаю було втрачено, – розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Через снігопади роботи на полях були затримані, проте завершити комбайнування вдалося до нового року. АГРОТРЕЙД виконав план зі збирання кукурудзи.

2021 року у Групі АГРОТРЕЙД вирощували кукурудзу на загальній площі 17,5 тисяч гектарів у Чернігівській, Сумській та Полтавській областях.

Нагадуємо, що в агрохолдингу посіяли майже 30 тисяч гектарів озимих культур, понад 18 тисяч гектарів — озимої пшениці.

Про компанію:

Група АГРОТРЕЙД — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, переробка та торгівля сільськогосподарською продукцією. Заснований 1998 року. Засновник і генеральний директор Всеволод Кожемяко.

Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури – соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак.

Група володіє мережею елеваторів загальною ємністю одночасного зберігання 570 тис. тонн і посідає восьме місце серед найбільших власників елеваторів в Україні.

Під власною торговою маркою Agroseeds компанія виробляє високоякісне репродуктивне гібридне насіння кукурудзи та соняшнику та сортове насіння озимої пшениці, сої та інших культур. Насіння допрацьовують на заводі потужністю 20 тис. тонн на рік на базі елітного насіннєвого господарства в Харківській області, оснащеному високотехнологічним обладнанням компанії Cimbria.

2016 року в холдингу засновано органічне землеробство, відповідність якого європейським стандартам підтверджено сертифікатом «Органік стандарт».

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram