В Україні вирощуватимуть новий сорт для виробництва картоплі фрі

«Контінентал Фармерз Груп» продовжує розширювати картопляний напрям. У 2022 році Компанія запустить товарне виробництво нового сорту картоплі — Фонтане, який підходить для приготування картоплі фрі.

Сорт Фонтане в «Контінентал» почали вирощувати ще минулого року для отримання першої репродукції, яку використають як насіннєвий матеріал у сезоні-2022. Цьогоріч під картоплю сорту Фонтане відведено 228 га.

«Контінентал» стане одним із перших виробників, які вирощують сорт Фонтане у виробничих масштабах. Головне завдання, яке ставить перед собою Компанія цього сезону, — відпрацювати технологію вирощування та сформувати товарний запас насіння.

— Сорт Фонтане доволі універсальний, його можна використовувати як столовий, для виробництва крохмалю та чипсів, але насамперед він підходить для приготування картоплі фрі, — зазначив керівник кластера «Картопля» Компанії «Контінентал»Орест Кравчук. — Особливість сорту — високий вміст сухих речовин, а саме крохмалю. Це дає змогу сформувати якісний кінцевий продукт — палички фрі. Картопля цього сорту велика, на відміну від столового або крохмального. Калібр бульб перевищує 50 мм у поперечному перерізі. Вони мають видовжену овальну форму, що також важливо для формування палички фрі.

Читайте також: «Контінентал» запустив найсучасніше в Україні картоплесховище

Довідково:

«Контінентал Фармерз Груп» є одним із найбільших виробників картоплі в Україні. У 2022 році Компанія планує вирощувати картоплю на 2,1 тис. га. Під чипсові сорти відведено площу 1045 га, під столові — 356 га, під насіннєві — 446 га, під крохмальні — 228 га. Компанія вирощує картоплю у Тернопільській та Львівській областях. Для зберігання врожаю та насіннєвого матеріалу використовує власні потужності загальною місткістю 106,2 тис. тонн.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram