МЗС допоможе бізнесу, який постраждав через білоруські санкції

Міністерство закордонних справ допоможе українському бізнесу вийти на альтернативні ринки, якщо Білорусь обмежуватиме доступ на свій ринок.

Про це, за інформацією пресслужби МЗС, заявив заступник міністра закордонних справ Дмитро Сенік на засіданні Комітету підтримки експорту та інвестицій Київської торгово-промислової палати.

Нагадаємо, що у кінці травня Рада міністрів Білорусі ухвалила постанову про запровадження режиму індивідуального ліцензування на імпорт низки українських товарів. У перелік входить сільськогосподарська техніка для сіяння. Окрім цього обмеження стосуються кондитерських виробів, шоколаду, соків, пива, плит ДСП і ДВП, шпалер, туалетного паперу і упаковки та ще низки товарів. 

NB: Дмитро Сенік закликав українські компанії, які потерпають від білоруських санкцій, відразу звертатися до МЗС.

Він запевнив підприємців у повній підтримці з боку Міністерства та зазначив, що представники бізнесу, у разі виникнення проблем з експортом до Білорусі, можуть звертатися до Ради експортерів та інвесторів при МЗС з питань підтримки виходу вітчизняних товарів та послуг на іноземні ринки, залучення інвестицій в Україну та розвитку в’їзного туризму.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram