Компанія «АМАКО Україна» виводить торгову марку сільськогосподарських запасних частин High Line на новий рівень та значно розширює асортимент лінійки.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Метою діяльності «АМАКО» є оптимізація витрат клієнтів на технічну складову процесу виробництва сільськогосподарської продукції, зокрема на придбання та обслуговування техніки. Задля цього 2015 року створено бренд HighLine, який зарекомендував себе як надійний постачальник якісних запасних частин за доступними цінами.

Віталій Мороз, керівник департаменту закупівель запасних частин компанії «АМАКО Україна»

– На будь-якому етапі життя сільгосптехніки ми готові запропонувати нашим клієнтам оптимальний асортимент запчастин. Під час гарантійного періоду – це однозначно оригінальні запчастини, після гарантії можна формувати мікс оригінальних, ОЕМ запчастин та аналогів, залежно від типу запчастин і техніки. Ми робимо нашим клієнтам рекомендації відповідно до їхніх потреб, – говорить Віталій Мороз, керівник департаменту закупівель запасних частин компанії «АМАКО Україна».

В асортименті ТМ HighLine – тисячі деталей запасних частин до імпортної сільськогосподарської техніки: комбайнів, жниварок, ґрунтообробної та посівної техніки різних виробників і брендів – лапи, диски, пружини, ланцюги, шнеки, ротори, кардани, зірочки, ножи, пальці тощо.

Виробництво запчастин зосереджене в Аргентині, Угорщині, Італія, Туреччині та Китаї.

– Наші спеціалісти моніторять виробників аналогів запчастин по всьому світі і ми вибираємо оптимальні варіанти щодо ціни/якості та надійності. З метою мінімізації витрат на обслуговування техніки ми зібрали найкращі варіанти запчастин під одним крилом бренду HighLine, щоб задовольняти потреби аграріїв максимально ефективно, – зазначає керівник департаменту.

Сільськогосподарські запчастини ТМ HighLine

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram