Мінекономіки затвердило Довгостроковий план державного контролю на 2022–2026 роки. Його розробили на виконання вимог ЗУ “Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин”. Про це повідомила пресслужба Міністерства.

Як зазначено у повідомленні, план не встановлює жодних нових вимог чи правил. Він надає опис структури компетентного органу, організації системи державного контролю та всіх фактичних контрольних заходів щодо харчових продуктів, кормів, здоров’я та благополуччя тварин, здоров’я рослин.

План є важливим документом для України, оскільки він допомагає  компетентним органам планувати впровадження заходів державного контролю відповідно до ризик-орієнтованого підходу вздовж всього харчового ланцюга “від лану до столу”, прокоментував заступник Міністра економіки України — Торговий представник України Тарас Качка.

Моніторинг впровадження Плану зобов’язана здійснювати Держпродспоживслужба. Відомство також повинне щорічно звітувати Кабінету Міністрів України про стан його виконання. План разом із щорічними звітами буде використовуватися як основа для оцінки ефективності роботи системи контролю.

З Планом можна ознайомитися на сайті Держпродспоживслужби: Довгостроковий план державного контролю.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram