Мінекономіки продовжило на два місяці чинні відстрочки від мобілізації військовозобов’язаних с/г працівників

Міністерство економіки України офіційно продовжило на два місяці чинні відстрочки від мобілізації військовозобов’язаних працівників, задіяних у сільському господарстві. Відповідний наказ підписаний 13 вересня 2022 року.

Для продовження відстрочок агровиробникам не потрібно подавати жодних додаткових заяв. Воно відбулось автоматично на підставі вищезазначеного наказу і стосується відстрочок виданих у березні/квітні цього року.

Аграрії відзначили, що це важливе рішення для успішного проведення осінньо-польових робіт. Зокрема, Всеукраїнська аграрна рада спільно із USAID АГРО ще у серпні передали Уряду пропозиції щодо одноразового продовження строку дії відстрочки.

Згідно з новою редакціїєю постанови Кабміну від 03 березня 2022 р. № 194 “Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стануˮ, строк дії відстрочки може бути продовжений на строк до двох місяців на підставі обґрунтованого подання органу державної влади, іншого державного органу, яке не потребує погодження Міністерства оборони України. Витяг з наказу Мінекономіки про відстрочку від призову військовозобов’язаному працівнику може надавати та візувати підприємство, установа чи організація, де він працює.

Нагадуємо, Міністерство аграрної політики та продовольства України оприлюднило електрону пошту Agromobplan2022@gmail.com для оперативного розгляду заявок щодо бронювання працівників агропідприємств під час мобілізації та на воєнний час

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram