Corteva профінансувала створення центру лікування дітей з вродженими вадами серця

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience долучилася до створення дитячого кардіохірургічного центру в Івано-Франківську. Про це повідомили у прессофісі компанії.

Corteva виділила кошти БО «БФ Віктора Лещинського», яка займається реалізацією проєкту. За них закупили спеціалізоване медичне обладнання для проведення кардіо-операцій та профільного лікування дітей.

— Минулого тижня під час візиту в Центральну міську клінічну лікарню наш Фонд передав медичне обладнання: монітор пацієнта, модульний монітор пацієнта, апарат для штучної вентиляції легень та ін. За це наша команда вдячна Corteva Agriscience, яка внесла благодійну пожертву на ці потреби. Така допомога є необхідною, оскільки в Івано-Франківську зараз велика кількість внутрішньо переміщених осіб. І вони потребують гідного медичного обслуговування, — зазначив голова БО «Благодійний фонд Віктора Лещинського» Віктор Лещинський.

З початку широкомасштабного військового вторгнення росії на територію України Corteva активно займається допомогою постраждалим та евакуйованим особам. У компанії декларують повагу до людського життя як найвищу цінність. Corteva однією з перших засудила широкомасштабну війну, розпочату росією проти України, та оголосила про свій вихід з російського ринку.

— З початком війни мільйони українських дітей були вимушені покинути свої домівки на окупованих та наближених до фронту територіях та переміститися на захід України. Серед них тисячі дітей з вадами серця, які потребують якісного лікування та спостереження. До появи нового центру, через відсутність спеціалізованого обладнання, не було можливості їм допомогти. Тому Corteva вирішила профінансувати цей проєкт, адже в своїй діяльності ми керуємося призначенням збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь, — розповіла фінансова керівниця Corteva Agriscience в Україні, країнах Кавказу та Центральної Азії Олена Дуніна.

Менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі Анна Бабіч додала, що всього компанія виділяє на підтримку українців понад 46 млн грн і прагне продовжувати підтримувати людей вразливих категорій.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram