Minderoo Foundation долучається до Стратегії ФАО щодо підтримки зберігання зерна

Новий проєкт на суму $3 млн, що фінансується австралійською благодійною організацією Minderoo Foundation, долучається до Стратегії підтримки зберігання зерна, яку реалізовують ФAO та Мінагрополітики. Про це повідомила комунікаційниця ФАО в Україні Вікторія Михальчук.

За словами голови офісу ФАО в Україні П’єра Вотьє, проєкт дасть змогу забезпечити зберігання 264,4 тис. тонн зернових та олійних культур в Україні. Це посилить зусилля уряду Японії та Канади у забезпеченні зберігання зерна у 2022-2023 роках, разом із відповідною технічною підтримкою та обладнанням.

Із залученням коштів Minderoo Foundation — першого приватного партнера Стратегії щодо підтримки зберігання зерна — ФАО надасть українським фермерам тимчасові засоби для зберігання зерна.

— Вразливі країни, зокрема країни Північної Африки та Центральної Азії, залежать від зернових культур, які вирощені в Україні, щоб прогодувати своє населення, — зауважив доктор Ендрю Форест, який разом із дружиною заснували Minderoo Foundation у 2001 р. – Довготривалим результатом нашого партнерства з ФАО буде зміцнення продовольчої безпеки на рівні домогосподарств в Україні, захист засобів до існування українських фермерів і забезпечення доступу інших залежних країн до достатніх запасів зерна за прийнятною ціною.

Станом на сьогодні, завдяки додатковому фінансуванню від Minderoo Foundation, ФАО отримала $60,1 млн. Загальна сума, необхідна для впровадження Стратегії щодо підтримки зберігання зерна становить $65 млн.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram