Мінагрополітити діджиталізовує процедуру бронювання військовозобов’язаних

Мінагрополітики створило електронний сервіс — електронний кабінет запитів на бронювання військовозобов’язаних. За словами державного секретаря Міністерства Віктора Канцурака, кабінет створено для спрощення процедури подачі документів та пришвидшення обробки заяв на бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ і організацій агропромислового комплексу.

Тепер для подання заявок на бронювання слід користуватися спрощеною процедурою. Перши крок — увійти у кабінет запитів на бронювання. Далі треба авторизуватися за допомогою особистого ключа КЕП. Після чого, в особистому кабінеті буде детальна покрокова інструкція щодо подальших дій.

При першій авторизації в системі необхідно заповнити та зберегти реєстраційні дані в картці «Профіль організації». Після внесення цієї інформації можна розпочати формування запиту на бронювання або розбронювання.

NB: Система не дозволяє вносити військово-облікові спеціальності, які не підлягають бронюванню.

Сформований запит слід підписати КЕП, після чого його автоматично буде надіслано на розгляд до Мінагрополітики. За стутусом дакументу можна слідкувати в особистому кабінеті. Після успішного завершення розгляду запиту його стан зміниться на «Розглянуто». Можна буде переглянути, яких працівників у результаті було заброньовано та вивантажити витяги за обраними працівниками або, у разі відмови, побачити причину відхилення запиту.

Зараз електронний кабінет запитів на бронювання зараз працює в тестовому режимі. У разі виникнення додаткових запитань можна звертатися на електронну адресу: mobplan@minagro.gov.ua.

Нагадаємо, що бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів та виконання мобілізаційних завдань (замовлень).

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram