Мінагрополітики запустило дашборд “Державна підтримка”. Він інформує про всі фінансові виплати та можливості, які стосуються державної допомоги. Про це повідомила пресслужба відомства.

Там можна детально ознайомитися з усіма напрямами держпідтримки і до кінцевого бенефіціара побачити, хто отримав конкретну фінансову допомогу.

Інформація публічна і охоплює три останні роки. Її можна фільтрувати за програмами, за регіонами. Крім того, ми опублікували дані про кількість отримувачів–юридичних осіб. Є інформація і в картографічному вигляді. А сортування інформації дозволяє нам в динаміці бачити лідерів або ж тих, хто відстає в одержанні держпідтримки, розповів заступник Міністра агрополітики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тарас Дзьоба.

На дашборді є також інформація про ТОП-30 отримувачів, які роблять найбільший внесок у розбудову галузі, створюють робочі місця, сплачують податки. За словами Тараса Дзьоби, дашборд є корисним інструментом для аналітичних цілей, оскільки з нього можна зрозуміти, які тренди, галузі чи підгалузі потребують більшої підтримки.

Заступник Міністра також повідомив, що Мінагрополітики сподівається у 2022 р. запустити ДАР механізм роботи з державним аграрним реєстром, через який, зокрема, можна подавати заявки на державну підтримку онлайн. Зазначив, що програмне забезпечення для його функціонування вже розробили.

Нагадаємо, що влітку Мінагрополітики обіцяло запустити систему ДАР ще цього року.

Більше про ДАР читайте: Уряд готує аграріям “ДАР”

За словами Тараса Дзьоби механізм, серед іншого, дозволить використовувати кошти програм підтримки сповна і уникати ситуацій, коли якась із програм була не реалізована.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram