Аграрії отримають від держави здешевлення страхових платежів при страхуванні своєї продукції. Кабмін прийняв відповідну постанову. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Окрім цього, окремим актом уряд затвердив граничний розмір, структуру, порядок застосування страхових тарифів для страхування посівів озимої пшениці з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на період перезимівлі.

Відтепер аграрії матимуть державну компенсацію, яка становитиме до 60% від вартості фактично сплачених страхових платежів, пояснив Міністр агрополітики Роман Лещенко.

У Міністерстві зазначили, що дл отримання підтримки с/г товаровиробники повинні застрахувати с/г продукцію в уповноваженого страховика. Йому ж потрібно подати заявку встановленого зразка на отримання державної підтримки.

Читайте такожПравове регулювання страхування с/г продукції з державною підтримкою: новели 2021  

Перелік уповноважених страховиків розмістять на сайті Мінагрополітики. До нього включатимуть страхові компанії, які подали до Мінагрополітики заяву, отримали ліцензію на здійснення добровільного страхування сільськогосподарської продукції, відповідають вимогам ЗУ “Про страхування” та вимогам Нацбанку.

У 2022 році Мінагрополітики планує здешевлювати страхові платежі за договорами страхування на озиму пшеницю на період перезимівлі відповідно до стандартизованого страхового продукту, затвердженого наказом Мінагрополітики від 25 листопада 2021 року №385.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram