Kyivstar для малих фермерів запустив мобільний додаток m-Agri

Невеликі фермери мають часто обмежені можливості для ведення успішного агробізнесу, зокрема, в плані пошуку фінансових інструментів, аналізу ринків, оперативної діагностики фітосанітарного стану посівів. Саме для цього компанія «Київстар» за підтримки Мінагрополітики створила мобільний додаток m-Agri.

— Малі фермери не мають достатнього фінансового ресурсу, щоб швидко отримувати цінні галузеві знання, які, до прикладу, мають можливість замовити великі агрохолдинги. Тому співпраця Мінагрополітики та Київстар щодо створення і запуску зручного мобільного додатку для дрібних аграріїв є дуже важливою. Завдяки новому додатку аграрії без особливих витрат зможуть отримувати корисну інформацію про погоду, ціни, новини про держпідтримку, — наголосив під час презентації додатку Віктор Шеремета, заступник міністра аграрної політики.

Додаток вже доступний агровиробникам для ОС Android на Google Play і містить зараз вже сім основних розділів (два останніх — перебувають на стадії дорозробки і незабаром будуть також доступні для користувачів — ред.):

  • Погода: інформація про погоду сьогодні, погодинно, щодня;
  • Новини за розділами: загальні, твариннництво, рослинництво, технології, уряд;
  • Ціни: оптові та роздрібні ціни на ринку за продуктами, за регіонами;
  • База знань: інформація про хвороби тварин та рослин, ЗЗР, шкідників, насіння та рослини;
  • Консультації: кваліфіковані експерти відповідають на запитання щодо аграрної галузі;
  • Курси валют та зручний конвертер;
  • Торговий майдачик: торгівля в режимі онлайн, загальна сума, закупівлі В2В, доступність елеватора, оцінки трейдера, партнери з доставки;
  • Фінанси: безготівкові розрахунки, банківські послуги, страхові послуги, факторинг, підрахунок.

Користуватись додатком можуть абоненти усіх мобільних операторів України, але для власних абонентів «Київстар» передбачив користування додатком без додаткової тарифікації — незалежно від умов тарифного плану.— Невеличким господарствам важко конкурувати із агрохолдингами, які мають на озброєнні цілий штат професіоналів, технології та доступ до інформаційних і торгових ресурсів. Тож ми вирішили запропонувати малим фермерам альтернативу — мобільного помічника «все в одному», який вміщується в кишені та завжди під рукою, — відмітив директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку  компанії «Київстар» Євген Кражан.