Компанія «КВС-УКРАЇНА» розпочинає будівництво другої черги свого комплексу з кондиціювання насіння у місті Кам’янець-Подільський на Хмельниччині. Про це повідомили в компанії під час проведення робочої зустрічі 30 вересня 2021 року на заводі між представниками штаб-квартири KWS та міcцевого самоврядування.

Потужності компанії KWS в Україні мають і будуть збільшуватися – цьому рішенню сприяє зростання попиту від вітчизняних аграріїв і плани збільшення експорту насіння до країн Європейського Союзу, – заявляють у компанії.

На сьогодні потужності насіннєвого заводу дають змогу виробляти 300-350 тисяч мішків насіння в рік, а після завершення будівництва другої черги потужності збільшаться вдвічі – до 600-700 тисяч мішків. Друга черга заводу дозволить розширити можливості та збільшить переваги для наявних і майбутніх партнерів у вирощуванні високоякісного насіння. Для компанії є принциповим вирощування насіння кукурудзи в регіоні його реалізації.

– Як відповідь на зростання попиту на високоякісне насіння селекції KWS, беручи до уваги наш німецький виважений підхід, зваживши всі за і проти, провівши переговори з міською громадою, ми вирішили розпочати планування та запуск нового будівництва, – розповідає Генеральний директор ТОВ «КВС-УКРАЇНА» Олександр Федоров. 

Друга черга насіннєвого заводу буде зведена поруч з першим, у Кам’янці-Подільському, на тій же ділянці у 8,5 гектарів.

– Друга черга насіннєвого заводу буде обладнана високотехнологічним устаткуванням, що відповідає європейським нормам щодо обробки насіння та захисту навколишнього середовища. На першій лінії заводу постійно працює 52 робітники, ще 34 робочі місця будуть створені для запуску другої черги. Перший етап будівництва, після якого нова виробнича ділянка вже буде готова приймати сировину на обробку, плануємо закінчити у вересні 2022 року, – повідомив Юрій Хамайдюк, начальник відокремленого підрозділу Департаменту кукурудзи та соняшника ТОВ «КВС-УКРАЇНА».

Повне введення в експлуатацію другої черги заводу планують у грудні 2022 року.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram