KSG Agro вклав близько 5 млн грн на забезпечення безперебійної роботи свинокомплексу під час блекауту

Редакція GrowHow.in.ua   2022-12-22
Свинокомплекс KSG Agro повністю забезпечений електроживленням на випадок блекауту. Про це GrowHow повідомила пресслужба холдингу.

Для енергонезалежності свинокомплексу встановили шість дизельних генераторів, міні-електростанцію та дизельний нагрівач повітря загальною потужністю 1 мВт. Обладнання обійшлося компанії у близько 5 млн грн.

— Наша безперебійна робота у складний воєнний час стала можливою, завдяки чіткому плану енерго- та ресурсонезалежності. Ставки у нашому бізнесі високі, адже маємо справу з тваринами — свинями та поросятками, а вони потребують спеціальних умов дотримання, зокрема, температурного режиму, — розповів голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. — Ще 8 років тому ми повністю відмовилися від природного газу. Опалюємо твердопаливними котлами, які працюють на пелетах власного виробництва. Цього року ми облаштували автономне електроживлення, яке дозволяє свинокомплексу працювати навіть за повної відсутності електроенергії впродовж місяця.

KSG Agro подбало також про забезпечення електроенергією критичної інфраструктури селища, у якому розташовані тваринницькі потужності компанії. Зокрема, холдинг забезпечив альтернативне енергопостачання водогону. Для цього встановили потужний дизель-генератор на насосну станцію, який дає змогу бути з водою всім мешканцям селища навіть під час відключень електрики.

Окрім цього, KSG Agro сформував 10-ти денний запас води та піврічний запас сировини та преміксів для роботи комбікормового заводу.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram