Агропідприємства можуть подати заяву на включення їх до переліку об’єктів критичної інфраструктури

Редакція GrowHow.in.ua   2022-12-22
Мінагрополітики розпочало збір заявок від підприємств для включення їх до переліку об’єктів критичної інфраструктури. Про це GrowHow повідомила пресслужба Міністерства.

Список формуватимуть згідно з Постановою Кабміну №1384 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 р. № 1109 «Деякі питання об’єктів критичної інфраструктури». Вона визначає об’єкти критичної інфраструктури, де виробництво сільськогосподарської продукції є важливим елементом.

— Мінагрополітики є уповноваженим органом, який може розглядати і фіксувати перелік об’єктів критичної інфраструктури. Об’єкти, які є критично важливі для продовольчої безпеки матимуть додаткові інструменти для гарантій отримання електроенергії, — зазначив заступник Міністра АПК з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації зазначив Денис Башлик.

Наразі у Мінагрополітики створили робочу групу з ідентифікації та категоризації об’єктів критичної інфраструктури в секторі харчової промисловості та агропромислового комплексу.

Як подати документи для включення підприємства до переліку об’єктів критичної інфраструктури за ПОСИЛАННЯМ.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram