Окупанти крадуть черешню у мелітопольських садівників, називаючи цей грабунок “угодою”: нібито забирають урожай під реалізацію. Про це в етері телемарафону повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

Він розповів, що відома Мелітопольська черешня вже почала достигати і фермери збирають урожай. Однак рашисти перед стратом реалізації зібрали всіх фермерів, які її вирощують у великих обсягах і запропонували їм співпрацю: вони забирають всю черешню під реалізацію, а коли реалізують передадуть аграріям якісь кошти.

— Фермери почали збирати ягоду, але вони можуть залишитися без будь-якого заробітку, — сказав Іван Федоров.

Це далеко не перший випадок, коли росіяни на тимчасово окупованих територіях України відкрито займаються грабунком. Ми вже неодноразово повідомляли про такі випадки: і щодо вивезення награбованого зерна з Бердянська, і про вивезення залишків зерна з Маріупольського порту, і про скуп за безцінь ранньої картоплі на Херсонщині, і про багато інших таких випадків.

За попередніми підрахунками окупанти вивезли з України вже майже пів мільйона тонн зерна. Також росіяни крадуть аграрну техніку та інші ресурси. Не стала винятком і Мелітопольська черешня.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram