«Контінентал» розпочав весняну посівну

Редакція GrowHow.in.ua   2023-03-17
У компанії «Контінентал Фармерз Груп» стартувала весняна посівна-2023. Завдяки сприятливій погоді роботи розпочалися на декілька днів раніше плану. Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

Сіяти почали із ярого ріпаку, під який відвели 15,9 тис. на. Компанія також традиційно сіятиме соняшник, кукурудзу, сою, цукровий буряк та гречку. Загалом цього року під ярі культури відвели 104,6 тис. га.

Під час цієї посівної компанія використовуватиме частину власного насіння, зокрема під сою та гречку. Посівний матеріал під інші культури закуплений у повному обсязі та вже доставлений на склади.

— Уже другу весняну посівну зустрічаємо в непростих умовах. Але, як і торік, ми налаштовані якісно та вчасно провести планові роботи, засіяти всі площі й зібрати з полів гідний урожай. Площа посівів у компанії загалом не змінилася, але водночас ми зважаємо на продовольчу безпеку України, тож у цьому сезоні залишили в структурі посіву важливі продовольчі культури — цукровий буряк та гречку. Площі під останньою збільшено у порівнянні з минулим роком — з 1,2 тис. га до 3,9 тис. га, — розповів Георг фон Нолкен, генеральний директор “Контінентал Фармерз Груп”.

Загалом для проведення сезону-2023 “Контінентал” має всі необхідні ресурси: паливно-мастильні матеріали, ЗЗР та добрива. Повністю укомплектований й технічний парк компанії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram